تبلیغات
:: موزیک داراب...گنجینه ای از برترین آهنگ های روز :: با سلام از اینکه از سایت ما بازدید می کنید خوشحالیم.درصورتی که علاقه مند به ثبت لینک در این وب هستیداز منوی سمت راست بخش"لینک ها..ارسال روزانه پیوند "آدرس لینک خودرا برای ما بفرستید،با نظرات خود مارادر بهتر شدن سایت یاری نمایید.//بادرج نام آهنگ مورد علاقه خود درقسمت نظرات ما آهنگ را برای دانلود در سایت قرار می دهیم. باتشکر موزیک داراب
:: موزیک داراب...گنجینه ای از برترین آهنگ های روز ::
موزیک داراب ،همایون نیکخواهی، رضا نیک فرجام،ایمان پرگر،ایمان افرنگان،جابرفرهادی،محمدرضاچوبین،یاسرشهاب الدینی

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین، رضا نیک فرجام و همایون نیک خواهی که در دور اول مسابقه خوانندگی برنامه شب پارسی شبکه فارس موفق به راهیابی به دور فینال شده بودند، امشب با حضور در برنامه زنده با هم به رقابت پرداختند.

این دو هنرمند محبوب دارابی که از خوانندگان برتر استان فارس می باشند رکورد مسابقات پیامکی شبکه فارس را شکستند. بیش از 16 هزار نفر در مدت 45 دقیقه پخش این برنامه پیامک های خود را ارسال کردند که به گفته عوامل اجرایی شب پارسی این آمار بی سابقه بوده است.

این دو خواننده محبوب و مردمی داراب رقابت تنگاتنگی داشتند به طوری که با هر بار اعلام نتایج، آرا به نفع طرفین تغییر می کرد اما در پایان رضا نیک فرجام 54 درصد آرای مردم را به دست آورد تندیس این مسابقه را بدست آورد.

همایون نیکخواهی در این برنامه زنده تلویزیونی ترانه های "زخم" و "بارون" را اجرا کرد و ترانه های "مادر" و "حرف مردم" از رضا نیک فرجام روی آنتن رفت.
طبقه بندی: اطلاعیه،
ارسال در تاریخ یکشنبه 23 شهریور 1393 توسط حمید -

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ