تبلیغات
:: موزیک داراب...گنجینه ای از برترین آهنگ های روز :: با سلام از اینکه از سایت ما بازدید می کنید خوشحالیم.درصورتی که علاقه مند به ثبت لینک در این وب هستیداز منوی سمت راست بخش"لینک ها..ارسال روزانه پیوند "آدرس لینک خودرا برای ما بفرستید،با نظرات خود مارادر بهتر شدن سایت یاری نمایید.//بادرج نام آهنگ مورد علاقه خود درقسمت نظرات ما آهنگ را برای دانلود در سایت قرار می دهیم. باتشکر موزیک داراب
:: موزیک داراب...گنجینه ای از برترین آهنگ های روز ::
موزیک داراب ،همایون نیکخواهی، رضا نیک فرجام،ایمان پرگر،ایمان افرنگان،جابرفرهادی،محمدرضاچوبین،یاسرشهاب الدینی

چهره شناخته شده موسیقی پاپ داراب که جایگاه خاصی در بین علاقمندان به موسیقی داره. ایمان پرگر شناخت کاملی از موسیقی داره و این در اجرای ترانه هاش بسیار موثره. وی از سال 83 شروع به آهنگسازی کرده است و با توانایی هایی که در این زمینه کسب کرده و با کمک ترانه سراهایی چون حسین غزنوی، مهدی قاسم پور، وحید صبور، امیر عرب و سید ناظر نعمتی به یکی از قویترین هنرمندان در این زمینه شده است.
بقیه را در ادامه ی مطلب بخوانید

وی متولد 26 اردیبهشت 1368 و دانشجوی رشته الکتروتکنیک هست که با توجه به سن کم او امید زیادی به موفقیت او وجود دارد. آلبوم ماه من از ایمان پرگر هم اکنون در اختیار علاقه مندان به صدای اوست.
آهنگ شماره 1
آهنگ شماره 2
آهنگ شماره 3
آهنگ شماره 4

همچنین:
برای دانلود آلبوم ماه من که در تاریخ 23 شهریور 1390 در سایت جامع داراب شناسی انتشار داده شده است بر روی لینک زیر کلیک کنید:
آلبوم ماه من

edarab.ir
طبقه بندی: ایمان پرگر،
برچسب ها: ایمان پرگر، موزیک داراب،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 25 خرداد 1391 توسط حمید -

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ